O projektu

V rámci projektu budou vystavěny 3 bytové domy, z nichž každý je tvořen 20 bytovými jednotkami v různých velikostech. V naší nabídce tak najdete byty 1+kk o velikostech od 32 m2 za výhodnou cenu až po prostorné apartmány s výměrou přes 80 m2 a velkou terasou.

Bytový dům C3 je aktuálně ve výstavbě a jeho dokončení je plánováno na podzim 2018. V této etapě zbývají poslední nové byty k prodeji.

Výstavba domů C1 a C2 bude zahájena na jaře 2018 a jejich předpokládaná kolaudace je na podzim 2019. V nabídce nyní naleznete nové byty v domě C2.

 

Všechny byty v Jinočanech jsou velice světlé a nabídnou příjemné a moderní bydlení. Samozřejmostí je výběr materiálů podlah a obkladů podle Vašich představ tak, aby Váš nový domov byl přesně takový, jaký jste si vždy přáli.

Byty 2+kk, 3+kk a 4+kk mají k dispozici sklep o velikosti 2,5 až 4,5 m2. K těmto bytům je také potřeba dokoupit podzemní garážové stání, které je výtahem propojeno s celým domem. Byty jsou tak snadno dostupné i pro lidi s omezenou možností pohybu.

 

 

 

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: